Garance

Náš cíl:

Spokojení zákazníci, kteří jsou rádi našimi zákazníky.

 

   GARANCE KVALITY - VZDĚLÁVÁNÍ

  • AKTUÁLNOST A FLEXIBILITA - semináře připravujeme vždy na zakázku - podle potřeb a cílů zákazníků. Navíc: Naši lektoři jsou přímo na místě připraveni reagovat na aktuální potřeby zadavatele, účastníků a přizpůsobit program semináře, stejně jako metody tak, aby řešil to, co je prioritou.
  • LEKTOR -  ATACHE lektoři mají informace, vlastní zkušenosti a zajímavou formu. Lektorem je VŽDY člověk s vlastními praktickými zkušenostmi v oblasti témat, která školí. Např. Témata první pomoci školí lektoři, kteří jsou zkušení záchranáři s praxí u Záchranné zdravotnické služby, Témata BOZP a PO školí výhradně osoby odborně způsobilé s praktickými zkušenostmi z fungování firem a provozů ....
  • KVALITA A GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ - odvádíme práci na profesionální výši, naši lektoři mají vysokou odbornou i lidskou úroveň. Přímo na místě je lektor připraven reagovat na Vaše požadavky na úpravu obsahu a formy semináře. Pokud by přesto tato změna neodpovídala Vašim představám, garantujeme Vám vrácení peněz.  

    GARANCE KVALITY - LÉKÁRNIČKY / OBALY / OBSAHY /

  • "CHYTRÉ" VYBAVENÍ OD PROFESIONÁLŮ" - obsahy navrhují a schvalují profesionální záchranáři integrovaného záchranného systému na základě svých praktických zkušeností, tak aby obsah sloužil a nebyl jen pro parádu. Obsahy navrhueme zákazníkům na míru dle rizik prostředí a činností (co by se mohlo stát).
  • KVALITNÍ MATERIÁLY OBALŮ / OBSAHU - dodáváme kvalitní materiály jak obaly (nárazuvzdorné, vodě, prachu, otěru odolné) tak i jednotlivé komponenty. Zdravotnický materiál nakupujeme od seriózních velkoobchodních dodavatelů, výrobců, kteří stejně jako my dodržují podmínky nakládání a skladování.
  • DOBA POUŽITELNOSTI - nakupujeme operativně, nemáme staré skladové zásoby. Nedodáváme tedy nikdy zboží těsně před expirací nebo s výrazně sníženou dobou použitelnosti. Naopak. Lékárničky mají vždy dobu použitelnosti  roky. Za dobu použitelnosti se nestydíme, i když už není díky nové legislativě povinné udávat např. na autolékárničce datum spotřeby. Na námi dodávaném zboží je datum expirace vždy uvedeno (pokud je výrobcem stanoveno). Pro naše zákazníky to znamená, že po uplynutí  doby použitelnosti celé lékárničky (např. 4 roky) jsou uvnitř materiály, které mají výrazně dělší životnost např. 10 let a mohou je tedy dále využívat (pouze vymění prošlou" komponentu).Legislativa ale dovoluje, mít např. v autě prošlou lékárničku, ale musí být kompletní. Náš postoj k této "pitomosti": Lepší něco než nic, ale raději budu vozit něco, co určitě funguje (lepí, neteří) , než něco, co možná funguje a možná také ne.
  • OSVĚTA PRO LAIKY - při vzdělávacích akcích rozšiřujeme povědomí široké veřejnosti o moderních zdravotnických postupech a materiálech, které při nich mohou využít. Ukazujeme jim, podle čeho poznat a vybrat kvalitní vybavení lékárničky, čeho se rozhodně při nákupu vyvarovat, jak dobrým nákupem ušetřit a přitom pořídit kvalitní zdravotnické vybavení. Naším cílem je, aby český trh nabízel pouze kvalitní lékárničky a materiály a aby za své peníze zákazníci nedostávali podřadnou kvalitu a nefunkční vybavení. Věříme, že náš zodpovědný přístup zákazníci ocení stejně jako informace, jak s vybavením nakládat správně, efektivně od A-Z.